Dit luxueuze splinternieuwe hoekappartement op de begane grond in Jan Thiel Curacao heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf! Een ruime woonkamer met een open keuken, 2 mooie slaapkamers met elk een moderne badkamer én een grote veranda met uitzicht op de tropische tuin en het prachtige zwembad. Vanaf de veranda loop je het pooldeck op om baantjes te trekken in het 25 meter lange zwembad of te genieten van een overheerlijke cocktail aan de rand van het zwembad.
De ruimte
De ruime smaakvol ingerichte woonkamer is voorzien van een open keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur en een gezellig kookeiland. Uiteraard is de keuken voorzien van alle gemakken zoals een Nespresso koffieapparaat, een waterkoker, een toaster, een blender, etc. In de woonkamer, ook voorzien van airco, kun je heerlijk chillen, een boek lezen, muziek luisteren via Sonos move, even werken aan het kookeiland of bijvoorbeeld een F1 wedstrijd bekijken op de grote smart tv. Door de grote schuifpui in de woonkamer te openen, wordt de woonkamer een geheel met de veranda. Via de veranda heb je direct toegang tot de prachtige tropische tuin waar zich het 25 meter lange zwembad bevindt. Op het terras vind je een heerlijke loungebank en een grote eettafel (voldoende ruimte, ook als je gasten hebt). Hier geniet je met volle teugen van het Caribische buitenleven. Mocht je graag bbq'en, er is een gas bbq beschikbaar op aanvraag.
De twee slaapkamers zijn voorzien van een king en queensize bed en voldoende kastruimte. In de tweede slaapkamer kunnen de bedden op verzoek, worden opgesplitst in twee eenpersoonsbedden. De hoofdslaapkamer heeft een eigen luxe en suite badkamer, maar ook in de tweede badkamer ontbreekt het aan niets.
Andere dingen waar je op moet letten
Het appartement beschikt over een aparte ruimte met wasmachine en opbergruimte voor uw koffers. Om je verblijf nog comfortabeler te maken, zijn zowel de woonkamer als de slaapkamers voorzien van airconditioning. Je zult zeker genieten van je verblijf in dit prachtige appartement!
De prijs voor je verblijf is inclusief:
- 0,5 m3 water en 25kWh elektriciteit per dag (normaal verbruik). Mocht je meer gebruiken rekenen wij daar €9 per m3 en €0.45 per kWh voor.
Jan Thiel, Curaçao
Jan Thiel Beach bevindt zich op 2,6 km van Zon&ZO, met de auto ben je er dus zo, lopend moet je rekening houden met 30 minuten.
Overige afstanden:
Mambo Beach: circa 6 km / 10 minuten
Willemstad / Pietermaai: circa 8 km / 15 minuten
Vliegveld Hato: circa 18 km / 30 minuten