Gezellig twee-ondereenkaps vakantiehuis voorzien van een ruime entree,
drie ruime slaapkamers waarvan 2 slaapkamers met 2 eenpersoons bedden tegen elkaar aan en 1 slaapkamer met 2 losse 1 persoonsbedden voor een verblijf van maximaal 6 personen. Het sanitair bestaat uit een douche met toilet en een apart 2e toilet.De vakantiebungalow beschikt over een open keuken met vele extra’s, een ruime, gezellige woonkamer met o.a. een houtkachel, televisie met sateliet-ontvangst,
een muziekinstallatie en draadloos internet. De gehele vakantiewoning is gelijkvloers Het ruime terras ligt op het zuiden.
Eigen parkeerplaats voor maximaal 2 auto's
Alleen van parkeerplaats moet u wel met een trap van 12 treden naar de vakantiewoning.
Maximaal 1 huisdier toegestaan.
De woning ligt op de buitenste rand van het park; na ongeveer 100 meter loopt u zo het Nationaal Park Kellerwald-Edersee in.
Gelegen in Feriendorf Frankenau op slechts 2,5 uur rijden van Arnhem.
De vakantiewoning is een plek bij uitstek om te genieten van een ontspannen of actieve vakantie. Bijvoorbeeld wandelen, Motorrijden enz.
Omgeving:
Frankenberg is een kleine regio stad, op 13 km van ons vakantiehuis in Frankenau. Het is de dichstbijzijnde plaats van enige omvang in de buurt van onze vakantiewoning. Frankenberg is een stad vol historie, gelegen op een berg langs de rivier Eder.
Korbach is door zijn bijzondere charme en middeleeuwse versterkingen, gotische hallenkerken, stenenpakhuizen, macht en rijkdom de enige Hessische Hanzestad.
De Edersee wordt ook wel het “blauwe oog” van het Waldeckerland genoemd. Het is een paradijs voor recreatie en vakantieplezier midden in het prachtige landschap van het Nationale Park Kellerwald-Edersee. De stuwdam sluit het Ederdal af en schiep ongeveer een eeuw geleden dit magische landschap van meren met een lengte van 27 km.
Majestueus torent de middeleeuwse burcht, schloss Waldeck, bovenop de rots. Hier heeft u een fantastisch uitzicht over de omgeving. Het gemakkelijkst bereikt u de burcht met de Waldecker Bergbahn vanaf de oeverpromenade langs het meer. Andere culturele bezienswaardigheden zijn het historisch centrum van Waldeck en Klooster Marienthal in Netze, een voormalig cisterciënzerinnenklooster, de oude molen in Freienhaben en de ‘Dorfstube’ in Nieder-Werbe.
Staatsbadplaats Bad Wildungen is belangrijk kuuroordcentrum en vriendelijke “wellness-stad” in het vakantieland Waldeck. In de oude stadskern kunt u van een romantische omgeving genieten. Het goed verzorgde kuurpark in het midden van dit prentenboeklandschap is het perfecte visitekaartje van de stad.