Prachtig traditioneel stenen Quercynoise huis uit de 19e eeuw met drie woonniveaus (170 m2 woonoppervlak), gelegen op 1 ha grond bestaande uit bossen en wijngaarden. Dit zeer goed verzorgde vakantiehuis met een modern en gezellig interieur heeft twee terrassen, één op het westen waar u kunt genieten van de zonsondergang en die u beschutting biedt tijdens warme zomerdagen, en één op het oosten, met uitzicht op de wijngaarden, ideaal voor lunches als de zon al heet is. Een privé-zwembad van 8x4 meter (1,4m diep) met trappen (3 treden) op het lagere niveau van het huis completeert dit prachtige geheel. Via een pad aan de rand van het terrein kunt u naar het dorp Lacapelle Cabanac wandelen (30 minuten lopen).

Interieur
Op de begane grond (wijngaardniveau): - Dubbele woonkamer (35m2) met een houtkachel in de open haard. Directe toegang tot de terrassen – Een zeer goed uitgeruste keuken  met keramische kookplaat met afzuigkap. Toegang tot terrassen. - Slaapkamer #2 (12,5 m2) met eigen badkamer (douche en toilet), dressingroom en voorzien van een tweepersoonsbed. Boven (in de Pigeonniere), slaapkamer #1 (13,5 m2) met eigen badkamer (douche en toilet), kleedkamer en voorzien van een tweepersoonsbed.Op tuinniveau (zwembadniveau): - Zomerwoonkamer/tv-kamer (of extra slaapkamer) met bank en salontafel met uitzicht op het zwembad - Slaapkamer #3 (20m2) met een tweepersoonsbed en een extra ladebed (enkel of dubbel) - Badkamer (9m2) met ligbad en toilet - Wasruimte met wasmachine en droger. Op tuinniveau (onder het westelijke terras): - Twee slaapkamers #4 en #5 van elk 8m2 met directe toegang tot de tuin - Een badkamer (3m2) met douche en toilet.

Geïsoleerde omgeving op het platteland zonder directe buren. Een rustige locatie dus om echt tot rust te komen… Toegang tot de rivier de Lot (1,5 km hemelsbreed) om te zwemmen, kanoën of peddelen.

Advertentie online sinds oktober 2024

Reageert gemiddeld binnen 7 uur

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Toeristenbelasting ter plaatse betalen.Bij annulering is de huurder het volgende verschuldigd :

Annulering na totstandkoming van de huurovereenkomst en tot 60 dagen voor vertrek: het aanbetaalde bedrag of het nog te betalen aanbetalingsbedrag zijnde 40% van de huursom.
Annulering tussen 60 en 30 dagen voor vertrek: 75% van de overeengekomen huursom.
Annulering tussen 30 dagen en de dag van vertrek: 100% van de overeengekomen huursom.

za 17-mei-2025
za 28-jun-2025
Week € 2035,00
Nacht € 291,00
za 28-jun-2025
za 05-jul-2025
Week € 2695,00
Nacht € 385,00
za 05-jul-2025
za 12-jul-2025
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
za 12-jul-2025
za 23-aug-2025
Week € 3740,00
Nacht € 534,00
za 23-aug-2025
za 30-aug-2025
Week € 3025,00
Nacht € 432,00
za 30-aug-2025
za 11-okt-2025
Week € 2035,00
Nacht € 291,00

€ 45,00
€ 15,00
€ 500,00
€ 150,00
€ 50,00
Toeristenbelasting vanaf 13 jaar
€ 0,00
Per persoon per nacht
Gratis

Eetkamerstoelen

Fauteuil(s) (2)

Bank 4 zits

2e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Vloerdelen

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Vloerdelen

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Vloerdelen

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Vloerdelen

2e verdieping

Badkamer 4

  • 180 m2

€ 2.035,-
€ 2.035,-