Prijs op aanvraag

In de prachtige omgeving van de Lot (Midi-Pyrenees) waar rust, ruimte en stilte bewaard is gebleven, ligt ons vakantiehuis “de Ruif” aan de rand van het eeuwenoude plaatsje Castelnau Montratier.

Het is een zeer geriefelijke woning op driekwart hectare, vrijgelegen en op vijf minuten afstand van het dorp. Het huis heeft een ruime woonkeuken met doorgang naar mooie grote woonkamer. Er zijn beneden drie slaapkamers met twee badkamers. Boven is de vierde slaapkamer met wastafel. Verder veel bergruimte boven met provisiekamer. Beneden in het souterrain wasmachine en veel ruimte voor berging gereedschap en mogelijkheid van garage. Verder heeft de ruimte beneden eveneens een prachtige wijnkelder.

Kenmerken

Basis gegevens

  • Vraagprijs Prijs op aanvraag
  • Aangeboden sinds 26 november 2024

Kenmerken

  • Status Te koop
  • Permanent wonen Ja
  • Verhuur toegestaan Ja, zowel toeristische verhuur als lange termijn verhuur

Bouw

  • Soort bouw Bestaande bouw
  • Bouwjaar 1998
  • Dak schuin met pannen

Oppervlakte en inhoud

  • Woonoppervlakte 109 m²
  • Perceeloppervlakte 750 m²
  • Gebouwgebonden buitenruimte -
  • Externe bergruimte/schuur -
  • Inhoud 0 m³

  • Aantal kamers 6
  • Aantal slaapkamers 4
  • Aantal badkamers 2
  • Aantal woonlagen 1
  • Sanitaire voorzieningen Douche (2x), Toilet (2x), Bad (1x)
  • Basis voorzieningen Vloerverwarming

Energie

  • Energielabel Geen
  • Isolatie Dakisolatie, Muurisolatie
  • Verwarming Vloerverwarming
  • Warm water Boiler
  • Aangesloten op Elektriciteitsnetwerk

Parkeren

  • Parkeergelegenheid Openbaar parkeren/parkeergelegenheid
  • Capaciteit 4 auto's of meer
  • Voorzieningen Vliering, Verwarming

Ligging & buitenruimte

  • Ligging Buiten bebouwde kom, Dichtbij centrum, Loopafstand winkels / horeca
  • Buitenruimte Achtertuin, Zijtuin, Voortuin, Balkon

Toegankelijkheid

  • Toegankelijkheid van de woning Rolstoelvriendelijk, Gelijkvloers

Locatie

De verkoper

hbm
hbm

hbm Particulier

Woonachtig in Nederland Spreekt de talen

Stel een vraag aan de verkoper

16x

Bekeken

0x

Bewaard als favoriet

di 26-11-2024

Geplaatst op micazu

hbm
hbm

hbm Particulier

  • Direct contact met de verkoper
  • Geen kosten voor kopers!
  • Betrouwbare advertenties
Geverifieerde verkoper
--> --> -->