In de prachtige omgeving van de Lot (Midi-Pyrenees) waar rust, ruimte en stilte bewaard is gebleven, ligt ons vakantiehuis “de Ruif” aan de rand van het eeuwenoude plaatsje Castelnau Montratier.
Het is een zeer geriefelijke woning op driekwart hectare, vrijgelegen en op vijf minuten afstand van het dorp. Het huis heeft een ruime woonkeuken met doorgang naar mooie grote woonkamer. Er zijn beneden drie slaapkamers met twee badkamers. Boven is de vierde slaapkamer met wastafel. Verder veel bergruimte boven met provisiekamer. Beneden in het souterrain wasmachine en veel ruimte voor berging gereedschap en mogelijkheid van garage. Verder heeft de ruimte beneden eveneens een prachtige wijnkelder.