Beschikbaar

Maison Fermontes

€ 325.000

Ons heerlijke vrijstaande huis in Fermontes heeft een tuin van 2900 m2, 2 hoge terrassen, 4 slaapkamers, waarvan 1 in een aparte studio met eigen ingang, een eigen/tweede badkamer en keukenhoek. In de gezellig woonkamer/keuken bevindt zich een prachtige oude schouw en vanaf het aangrenzende hoge terras heb je rondom zicht op de tuin.

Het huis is helemaal 'af'. In het voorjaar van 2023 hebben we een laatste grondige verbouwing laten doen. De gehele renovatie heeft ongeveer 20 jaar geduurd en het resultaat vindt iedereen prachtig. Het huis ligt in een klein gehucht, aan een doodlopend weggetje met een paar huizen eromheen, maar met volop privacy.

Het is de ideale uitvalsbasis. In de directe omgeving vind je veel mooie en gezellig oude stadjes, grotten, kastelen, schitterende natuur en natuurlijk de rivier de Dordogne. In Souillac kun je zelfs golfen. De belangrijkste winkels en voorzieningen vind je op een paar minuten rijden.

Het huis is met een lichte hal verbonden met de oude schuur, waar je 3 slaapkamers en een badkamer vindt. De grote slaapkamer boven heeft oude balken en een eigen overdekt terras, met hier een extra 2-persoonsbed, om buiten te slapen. De 4e slaapkamer biedt veel privacy, met een eigen ingang in de tuin, een kleine keuken en badkamer.

Het huis heeft veel openslaande deuren, is heerlijk koel, met veel zitplekken. Plus een goed uitgeruste keuken. Rust, ruimte en alles om volop te genieten. Plus natuurlijk heerlijk zwemmen in de Dordogne.

De inboedel kan grotendeels overgenomen worden. Een zwembad hebben we niet laten maken, omdat we het zo fijn vinden om naar de rivier te rijden en dit combineren met de gezelligheid van Martel, boodschappen en ergens eten. Wij koelen heerlijk af in de DutchTub en onder de koude buitendouche. Een vergunning voor het bouwen van een zwembad hebben we in het verleden echter wel gehad, dus deze kan aangevraagd worden.

Hebben jullie vragen, wil je meer weten, zien of het huis bezoeken? We horen graag. Jullie zijn welkom!

Kenmerken

Basis gegevens

  • Vraagprijs € 325.000
  • Vraagprijs per m² € 2620,97
  • Aangeboden sinds 5 augustus 2024

Kenmerken

  • Status Te koop
  • Permanent wonen Ja
  • Verhuur toegestaan Ja

Bouw

  • Soort bouw Bestaande bouw
  • Bouwjaar 1800
  • Dak Schuin leisteen

Oppervlakte en inhoud

  • Woonoppervlakte 124 m²
  • Perceeloppervlakte 2900 m²
  • Gebouwgebonden buitenruimte 40 m²
  • Externe bergruimte/schuur 37 m²
  • Inhoud 0 m³

  • Aantal kamers 2
  • Aantal slaapkamers 4
  • Aantal badkamers 2
  • Aantal woonlagen 2
  • Sanitaire voorzieningen Douche (2x), Toilet (2x), Bad (1x)

Energie

  • Energielabel Geen
  • Isolatie Dakisolatie, Dubbelglas
  • Verwarming Elektrisch
  • Warm water Boiler
  • Aangesloten op Elektriciteitsnetwerk

Parkeren

  • Parkeergelegenheid Niet overkapte privéparkeerplaats
  • Capaciteit 4 auto's of meer

Ligging & buitenruimte

  • Ligging Binnen bebouwde kom, In bosrijke omgeving
  • Buitenruimte Achtertuin, Zijtuin, Voortuin, Balkon, Dakterras, Patio/ binnenplaats

  • Maison_Fermontes_60b8.pdf Bekijk
  • Maison_Fermontes_1de6.pdf Bekijk
  • Maison_Fermontes_0d58.pdf Bekijk
  • Maison_Fermontes_68f6.pdf Bekijk
  • Maison_Fermontes_37dd.pdf Bekijk
  • Maison_Fermontes_7321.pdf Bekijk
  • Maison_Fermontes_f9d9.pdf Bekijk
  • Maison_Fermontes_9591.pdf Bekijk
  • Maison_Fermontes_461a.pdf Bekijk
  • Maison_Fermontes_f4cf.pdf Bekijk

Locatie

De verkoper

Harm
Harm

Harm Particulier

Woonachtig in Nederland Spreekt de talen Engels, Frans, Nederlands

Na meer dan 20 jaar zetten wij ons huis te koop. Het is na de laatste verbouwing sinds een jaar helemaal klaar en af. Het is prachtig en heerlijk en wordt goed verhuurd. Toch kiezen wij ervoor onze tijd iets anders te gaan besteden. Een buitenkans voor wie in dit prachtige deel van de Lot wil genieten in een huis waar je zo in kunt trekken!

Stel een vraag aan de verkoper

1127x

Bekeken

7x

Bewaard als favoriet

ma 05-08-2024

Geplaatst op micazu

Harm
Harm

Harm Particulier

  • Direct contact met de verkoper
  • Geen kosten voor kopers!
  • Betrouwbare advertenties
Geverifieerde verkoper
--> --> -->