De Eland Active op Dormio Resort De Hondsrug
De Eland Active is een comfortabele vakantiewoning voor 6 personen op Dormio Resort De Hondsrug, ideaal voor families met tieners of kleine vriendengroepen. Gelegen aan een kronkelende waterpartij, biedt deze woning een gamehoek met grote TV en een buitentrampoline voor veel vakantieplezier.
Op de begane grond vindt u een slaapkamer met twee éénpersoonsbedden en een en-suite badkamer met douche, ligbad, wastafel en toilet. Er is ook een separaat toilet in de hal. De open keuken met kookeiland en eethoek grenst aan de woonkamer met zithoek, die toegang biedt tot het terras en de tuin. De inpandige berging is buitenom bereikbaar. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers, beide met twee éénpersoonsbedden en een en-suite badkamer met douche en wastafel. Er is ook een extra separaat toilet.
Over Dormio Resort De Hondsrug
Midden in het UNESCO Geopark de Hondsrug ligt Dormio Resort De Hondsrug, met 70 ruime vakantiewoningen. Het resort biedt een breed scala aan woningen, ideaal voor diverse doelgroepen die hier komen genieten van de natuur en omgeving. De regio is perfect voor wandel- en fietstochten, met diverse natuur- en cultuurhistorische hotspots. Drenthe is populair voor zowel korte als lange vakanties, met attracties zoals Wildlands Adventure Zoo en het TT-circuit in Assen.
Het resort wordt duurzaam ontwikkeld, met respect voor de natuur. De volwassen bomen worden behouden en het aantal waterpartijen wordt bijna verdubbeld om het leefgebied voor amfibieën te vergroten. Een vleermuizenhotel zorgt voor het behoud van de lokale populatie.
Wilt u meer weten over investeren op Dormio Resort De Hondsrug of bij Dormio Investments? Neem contact met ons op.