Dit gezellige moderne 4-persoons chalet met volledig omheinde tuin ligt op een kleinschalig vakantiepark in Haarle, gemeente Hellendoorn. Het is een rustig park zonder algemene faciliteiten, U kunt u hier heerlijk ontspannen en genieten van de rust en de mooie omgeving.
De woning is van alle gemakken voorzien. Het betreft een gasloze woning met airco. Er is een woonkamer met TV en een open keuken, welke voorzien is van een vaatwasser, koelkast, inductiekookplaat en combimagnetron. Verder bevinden zich in de woning twee slaapkamers, beiden met twee eenpersoonsbedden, en een badkamer met toilet, wastafel en douche. De woning heeft een berging, waar u uw fietsen kunt stallen. Gratis wifi beschikbaar. Op het perceel zijn twee parkeerplaatsen aanwezig. De tuin is geheel omheind. Maximaal 2 huisdieren zijn toegestaan. Zij verblijven hier gratis.
Het is een nieuw park. Op dit moment is het park nog niet helemaal gereed. De komende tijd zullen nog diverse woningen geplaatst worden, waardoor het mogelijk is dat tijdens uw verblijf in de eerste maanden van het jaar nog werkzaamheden plaatsvinden op het park.
Op een paar kilometer afstand bevindt zich het dorp Haarle, waar onder andere een buurtsuper is. Ook is het mogelijk in het dorp fietsen te huren. Voor warme broodjes e.d. kunt u terecht in het vlakbij gelegen Landal park Landgoed De Hellendoornse Berg.
De woning is een perfectie uitvalsbasis voor wandel- of fietstochten. U wandelt of fietst vanuit de woning direct het Nationaal park De Sallandse Heuvelrug in. Voor gezinnen met kinderen is voor alle leeftijden wat te beleven. Avonturenpark Hellendoorn is een aanrader evenals Speeltuin De Flierefluiter. Ook kunt u de leuke plaatsen in de omgeving bezoeken, zoals Nijverdal en Raalte.Of de sfeervolle oude Hanzesteden zoals Zwolle en Deventer.
Roken is in de woning niet toegestaan.
De woning is uitsluitend bestemd voor recreatieve doeleinden. Huisvesting van werknemers/arbeiders is niet toegestaan. Ook (jeugd)groepen zijn niet welkom in de woning.
Opladen van de elektische auto bij de woning is niet toegestaan.
Het is niet mogelijk bed-, bad- of keukenlinnen te huren. Dat moet u dus zelf meebrengen.