Appartementenhuis Ostbacher Stern staat voor een prachtig vakantieverblijf midden in de Tiroolse bergen met alle sportieve mogelijkheden zoals wandelen, fietsen, vissen, golfen, langlaufen en skiën. De appartementen zijn zeer ruim en goed ingericht.
Appartement type C (108)
60m² (108) 2-kamerwoning met slaapkamer met 2 persoons bed, woonkamer met (slaap)bank, tv, eettafel met 4 stoelen, douche (111) of bad (104,108,111) wc, balkon of terras, keuken met magnetron, toaster, waterkoker, koffiezetapparaat, 4-pits kookplaat en vaatwasser. Appartement 104 heeft een ruime erker, 108 een zeer groot balkon en 111 heeft 2 badkamers.Voor 2 volwassenen en max. 1 peroon (op bedbank)
Eventueel aparte dubbel slaapkamer met badkamer (type E) bij te huren.
In de ruime tuin met blokhut en barbecue kunt u genieten van uw vakantie. Ostbacher Stern ligt op slechts een steenworp afstand van de langlaufloipen en wandelpaden en biedt een sauna, een stoombad en een infraroodcabine. Voor de kinderen is er een speelkamer en een speeltuin in de grote tuin. Gratis privéparkeergelegenheid is beschikbaar. Een skibushalte bevindt zich op 250 meter afstand en er zijn langlaufloipes voor de deur. De Ostbacher Stern ligt op slechts 10 km van de A12, 10 km van Seefeld en 30 km van de luchthaven Innsbruck. Ontdek wat Ostbacher Stern te bieden heeft in de gedetailleerde beschrijvingen.