Charmant typisch Portugees herenhuis, volledig gerenoveerd, gelegen in een van de rustigste straten van het historische centrum van Lagos.
Deze mooie drie slaapkamer is drie verdiepingen. Op de begane grond bevindt zich één slaapkamer, één badkamer, een gezellige woonkamer met ontbijtkeuken en een klein terras aan de achterkant. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en twee badkamers waarvan één en-suite. De hoofdkeuken en eetkamer bevinden zich op de bovenste verdieping, waar zich ook het grote terras bevindt met een prachtig uitzicht.
Het huis ziet er van buiten uit als een typisch Portugees herenhuis, maar is van binnen volledig gerenoveerd, waarbij de traditionele, mooie structuur behouden is gebleven. Een aangename verrassing bij binnenkomst, je krijgt meteen een warm gevoel.
De woning is gelegen in een rustige woonstraat in het historische centrum. Op 5 minuten lopen van alle winkels, cafés en restaurants en op slechts 150 meter van het strand!
Een echt verborgen juweeltje!
De inchecktijden zijn van 16.00 tot 20.00 uur. Er gelden toeslagen voor later inchecken:
Tussen 20.00 en 22.00 uur: 40€
Tussen 22.00 uur en middernacht: 60€
Tussen middernacht en 02.00 uur: 100€
Tussen 02.00 en 05.00 uur: 200€