Vakantiehuis

VTAR/GR/02691

Casa Cura - vivienda rurale - Padul


Kom volledig tot rust in ons smaakvol gerestaureerd vakantiehuis. Onze cortijo heeft een privé zwembad en sauna en is omringd door olijfgaarden en heeft een fantastisch uitzicht op de Sierra Nevada! 

Beleef de magie van het platteland, een plek weg van de stadse drukte en toch met alle mogelijke voorzieningen en vlakbij attracties zoals de stad Granada, het Alhambra, prachtige natuur om te wandelen, bergdorpen in de Alpujara, de Lecrin vallei of het strand. 

We hebben heerlijke bedden, het vakantie huis heeft 2 slaapkamers, een badkamer, een volledig ingerichte keuken, woonkamer en hieraan vast gebouwd is er een 2 persoons studio met eigen douche en toilet en pantry. Er is een groot terras met zwembad en BBQ en een achtertuin met sauna (die tegen betaling kan worden gebruikt) , dit alles helemaal om privé van te genieten - dus je hoeft geen ruimtes of zwembad te delen! 

Parkeren kan gratis voor de deur en er is WIFI. 

LET OP: eens in de 4 dagen moeten wij het terrein betreden om het water aan te vullen uit onze eigen waterbron. We vragen dan ook spaarzaam met water om te gaan. 

Casa Cura ligt 10 min. van Padul centrum waar genoeg te beleven valt, 20 min. van Granada waar je absoluut het Alhambra moet bezoeken. Er is een prachtig meer met camping op een half uur rijden en wil je naar het strand dan ben je +/- 45 min. onderweg. Voor de natuurliefhebbers is er vlakbij de Rio Verde of de Lecrin vallei en de Sierra Nevada is op 50 min. rijden of je gaat naar één van de mooie bergdorpen in de Alpujara...

Voor culinaire uitjes ben je hier in Spanje natuurlijk ook op het juiste adres..vraag het aan ons en we geven je alle tips! 

Ook als je heerlijk wilt ontspannen kunnen we een massage regelen of je verwijzen naar een hamam in Granada... tot ziens in Casa Cura!


Jouw verhuurder, Blanca & Patrick

Bij Micazu sinds maart 2025

Geverifieerde verhuurder
Hallo! Wij zijn Blanca en Patrick en wij openen dit jaar voor het eerst de deuren van onze cortijo op het platteland van Andalusië. Hou je van de rustieke charme van het platteland en wil je even volledig afschakelen van je drukke leven? Dan ben je hier op de juiste plek.. Wij zullen er alles aan doen om je verblijf zo goed mogelijk te laten zijn en staan altijd voor je klaar. We wonen zelf namelijk naast het vakantiehuis. Maar je hebt het beschreven terrein geheel tot jouw beschikking!

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
 Maximaal verblijf 30 nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Bij annulering vanaf 14 dagen (inclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs daarna is er geen kosteloze annulering meer mogelijk.

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
wo 19-mrt-2025
tot
do 31-dec-2026
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 1000,00
Midweek -
Nacht € 150,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Borgsom
€ 250,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Eindschoonmaak
€ 50,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Sauna
€ -
Naar verbruik
Ter plaatse betalen | optioneel
Wasdroger
€ -
Naar verbruik
Ter plaatse betalen | optioneel
Wasmachine
€ -
Naar verbruik
Ter plaatse betalen | verplicht

Huisregels

  • Inchecken: 15:00 - 20:00
  • Uitchecken: 11:00
  • Huisdier niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

Deze wandelroute ligt in het Mammoth Tourist Park, waar je naast deze route ook de Woolly Rhinoceros Route en de Sabre-toothed Tiger Route kunt doen, perfect voor het hele gezin.

Het Toeristisch Park Mammoet ligt in de wetlands van El Padul, ongeveer twee kilometer van de gelijknamige stad en niet meer dan 20 kilometer van de stad Granada.
Rio Verde in Otivar in de provincie Granada is een absolute aanrader voor avontuurlijke hikers. De echte waaghalzen kunnen aan canyoning doen hier.
Nadert u de afslag Padul stuur ons dan even een whatsapp bericht om te laten weten dat u er bijna bent.
Het bereik buiten Casa Cura is namelijk niet erg sterk.

Als u vanuit richting Granada de afslag Padul heeft genomen gaat u op de rotonde bij de REPSOL naar rechts richting Otívar- de A-4050 op en volgt deze voor 11km tot aan restaurant 'La Muga'.

Komt u vanuit richting Motril dan neemt u op de eerste rotonde de 5e afslag richting tankstation REPSOL en dan gaat u rechtdoor (2e afslag) op de

Indeling

Woonkamer
Begane grond
28 m2

Tegels

Airconditioning

Bank 3 zits (1)

Slaapkamer 1
Begane grond
12 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Tegels

Slaapkamer 2
Begane grond
9 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Tegels

Slaapkamer 3
Begane grond
22 m2

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Tegels

Badkamer 1
Begane grond
7 m2

Toilet

Douche

Wastafel

Badkamer 2
Begane grond
2 m2

Toilet

Douche

Föhn

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)

Bestek & servies

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Opbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Energielabel

  • F

Woonoppervlakte

  • 130 m2

Sport & recreatie

  • Bergsport
  • Fietsen
  • Wandelen
  • Wintersport
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Stedentrip
  • Privacy
  • In de natuur

Wellness

  • Sauna

Verwarming

  • Houtkachel
  • Airconditioning

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Ligstoel(en)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Terras
  • Tuin
  • Tuintafel(s)
  • Veranda
  • Tuin volledig omheind

Privacy

  • Beheerder op terrein
  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning

Faciliteiten

  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Kluis

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Keukenlinnen

Internet, wifi, audio

  • Wifi

Games & entertainment

  • (Bord)spellen

Wintersport

  • Piste meer dan 100km
  • Hoogte boven de 2000m


€ 1.000,-
per week v.a.
€ 1.000,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 15.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook: