Finca

Finca Vuyatela suite Galago


In suite Galago er even helemaal uit en tot rust komen op een prachtige lokatie in een ongedwongen sfeer? Genieten van de de natuur het strand, de zon en zeker ook in culinair opzicht verwend worden…

Deze 2 persoons suite kan via deze site ook in combinatie met 1 of meerdere van de 3 andere suites in Finca Vuyatela geboekt worden.

Finca Vuyatela ligt midden in de natuur grenzend aan de Río de Gorgos en natuurpark Tossal Gros. Toch is het maar 10 minuten naar Jávea (Xàbia in het Valenciaans), de boulevard Arenal of de oude dorpskern. Javea ligt op het snijpunt van Valencia-Alicante-Ibiza aan de Costa Blanca. 

Het landgoed Finca Vuyatela op ruim een hectare grond bevindt zich op een unieke locatie. Prachtige ver- en zeegezichten, wijnranken, olijf en amandelboomgaarden en nog veel meer. Op het landgoed zijn vele schaduw- en zonplekjes om de eerste ochtendzon te zien gloren, te loungen met een boek, of om met een glas te genieten van het sublieme uitzicht. In Jávea en omgeving zijn er stranden, schitterende baaien, pittoreske restaurantjes en gezellige boulevards. Gastvrijheid en persoonlijke aandacht is natuurlijk een vanzelfsprekend in finca Vuyatela.

De ‘Ibizan style’ Finca biedt ook nog 3 andere tweepersoons appartement suites. Twee suites zijn voorzien van een kitchenette. Alle suites zijn in najaar 2018 volledig verbouwd met een compleet nieuwe inrichting en gericht op het ultieme comfort voor de gasten. Ook kunst een speelt belangrijke rol bij. Zeezicht vanaf het terras en sommige suites. Natuurlijk een heerlijk privé zwembad voor onze gasten alsmede een enorme ‘tuin’.

De eigenaren wonen ook op het landgoed in de nabij gelegen woning. Privacy voor gasten is gegarandeerd. Zoals bij Franse chambre d’hotes kunnen de gasten gebruik maken van de mogelijkheid om aan te schuiven voor een voortreffelijk diner. Op verzoek kan een overheerlijk drie-gangen menu gemaakt worden. Patries maakt (met haar 25 jarige catering ervaring) met verse producten van de locale markten de lekkerste gerechten. De gasten vinden het ook heerlijk en relaxt om na een ‘drukke’ strand- of cultuurdag ’s avonds ‘thuis’ te kunnen blijven.

Jouw verhuurder, Patries & Carel

Krijgt gemiddeld een 7,9
Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 2 uur
Patries en Carel hebben beiden een jarenlange ervaring met èn in Spanje. Naast gezinsvakanties in hun jeugd hebben ze er ook sinds 2002 gewoond en gewerkt. De omgeving van de Costa Blanca is hen goed bekend.

Samen hebben ze een achtergrond in kunst, horeca, verkoop en jachtmakelaardij. Beiden zijn ze enthousiaste golfers. Met hun quads of jeep verkennen ze graag het achterland van de Costa Blanca en maken lange wandelingen met hun golden retriever.

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Wij berekenen u verder GEEN extra (verborgen) kosten. Op alle kamers zijn handdoeken, zwembad/strandhanddoeken, zeep, shampoo en doucheschuim aanwezig. Verder een Nespresso apparaat en waterkoker en een gratis basis aan koffie cupjes, thee, wijn, water. Uiteraard beschikt de suite over een individueel te bedienen airconditioner, een föhn, wifi en een eigen koelkast.

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
ma 31-mrt-2025
tot
wo 09-apr-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 565,00
Midweek -
Nacht € 95,00
Weekend -
van
wo 09-apr-2025
tot
ma 30-jun-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 560,00
Midweek -
Nacht € 80,00
Weekend -
van
ma 30-jun-2025
tot
di 29-jul-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 665,00
Midweek -
Nacht € 95,00
Weekend -
van
di 29-jul-2025
tot
wo 03-sep-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 875,00
Midweek -
Nacht € 125,00
Weekend -
van
wo 03-sep-2025
tot
wo 01-okt-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 623,00
Midweek -
Nacht € 89,00
Weekend -
van
wo 01-okt-2025
tot
ma 22-dec-2025
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 685,00
Midweek -
Nacht € 98,00
Weekend -
van
ma 22-dec-2025
tot
do 08-jan-2026
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 732,00
Midweek -
Nacht € 104,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Huisdier(en)
€ 20,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Schoonmaak
€ 40,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht

Huisregels

  • Huisdieren in overleg
  • Roken niet toegestaan

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

Chillen bij het zwembad, of bij een van de vele zitjes met een boek (of om eindelijk dat boek te schrijven of ermee te beginnen).

Indeling

Woonkamer
1e verdieping
31 m2

Tegels

Airconditioning

Fauteuil(s) (2)

Slaapkamer
1e verdieping
31 m2

Tegels

Dekbedden (2)

Kledingkast(en)

Keuken

Soort: Kitchenette

Fornuis: Elektrisch (2 Kookzones/branders)

Bestek & servies

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Gezamenlijk zwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Finca

Woonoppervlakte

  • 31 m2

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Golf
  • Mountainbiken
  • Paardrijden
  • Wandelen

Populaire thema's

  • Stedentrip
  • Cultuur & historie
  • Privacy
  • Weekendje weg
  • Zon, zee & strand

Verwarming

  • Boiler
  • Airconditioning

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Grillplaat
  • Ligstoel(en) (10)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (10)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Terrasverwarmer
  • Tuin
  • Tuinstoel(en) (15)
  • Tuintafel(s) (6)
  • Veranda
  • Buitenkeuken
  • Loungeset
  • Tuin volledig omheind
  • Hangmat
  • Asbak(ken)

Privacy

  • Beheerder op terrein
  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning

Faciliteiten

  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Apart toilet (1)
  • Accommodatie op verdieping:

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken (2)
  • Keukenlinnen
  • Strandlakens (2)

Internet, wifi, audio

  • iPod aansluiting
  • Wifi
  • Internetaansluiting

Games & entertainment

  • (Bord)spellen


€ 560,-
per week v.a.
€ 560,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 15.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder