Onze mooie villa is gelegen in Javea (halverwege tussen Valencia en Alicante) in de rustige en zeer gewilde wijk Tosalet, het is ideaal gelegen, op minder dan 2 km van de zee, dicht bij winkels, restaurants en het grote zandstrand van de Arenal dat op 5 minuten rijden ligt (de dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 800 meter afstand).
Het is ideaal voor een gezin of vrienden! We hebben het begin 2021 gekocht en gerenoveerd en het biedt alle comfort aan zijn gasten (wifi, smart-tv, airconditioning, bbq, 6 ligstoelen..) Het zwembad (11m/5m) kan optioneel verwarmd worden (handig in april, mei en oktober).
De villa is goed uitgerust: barbecue, espressomachine, koffie- en theefaciliteiten, broodrooster, haardroger, ...).
De villa is gelegen in een rustige en veilige woonwijk (privépatrouilles); zonder vis-à-vis. Het is perfect uitgerust voor ontspanning: overdekt buitenterras, prachtig zwembad met buitendouche, zithoek voor een aperitief of een dutje naast het zwembad. Er zijn twee buitentafels: één in de schaduw en één in de zon.
De villa is verdeeld over 2 verdiepingen. Op de eerste verdieping is er een open keuken, een eetkamer en een woonkamer, evenals twee slaapkamers met grote kasten (elke slaapkamer heeft 2 bedden van 90/200) en een badkamer (douche). De woonkamer komt uit op een groot overdekt buitenterras met een zithoek en een tafel voor 6 personen. Boven is er een grote slaapkamer (180/200 bed) en een en-suite badkamer (douche). Op verzoek kunt u een kinderbedje en een kinderstoel krijgen).
Zowel de woonkamer als alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning.
De huurprijs is inclusief linnengoed (inclusief badlakens) en water- en elektrakosten, exclusief zwembadverwarming.
Als u wilt dat het zwembad wordt verwarmd (27 graden), wordt bij aankomst een toeslag betaald (contant): 120 €/week van 15 april tot 15 mei, in oktober en november en 100 €/week van 15 tot 30 mei en in september.
Onze vriendin Véronique zal u verwelkomen bij uw aankomst en zal tijdens uw verblijf tot uw beschikking staan in geval van problemen.
Javea ('de parel van de Costa Blanca!) biedt de ideale setting voor een geslaagde vakantie, een aangenaam klimaat het hele jaar door (300 dagen zon per jaar!), de mogelijkheid om vele sportieve activiteiten te doen (golf, watersport, fietsen of wandelen, tennis, padel, duiken, ....).
Wat we leuk vinden aan Javea is de verscheidenheid aan sferen: de oude stad dateert uit de 15e eeuw en biedt een zeer lokale sfeer, er is een mooie haven en dan de niet te missen Arenal, meer toeristisch, met zijn trendy restaurants, zijn fijne zandstrand en zijn winkels, om nog maar te zwijgen van de reeks baaien, de een nog charmanter dan de ander (Javea biedt 25 km kustlijn). Voor wie van de natuur houdt, zijn er vele wandelingen te maken, de een nog mooier dan de ander, langs de zee, in de natuurreservaten Montgo of Genadella of in het achterland. Een gids met gedetailleerde activiteiten om te doen, restaurants en goede deals staat tot uw beschikking in de villa.
Notitie:
- De villa beschikt over een toeristenvergunning (VT-(*GEGEVENS AFGESCHERMD*)-A)
- De elektrische installatie en de huurprijs zijn niet geschikt voor het opladen van een elektrisch of hybride voertuig (dit is niet toegestaan). De prijs van elektriciteit die in de huurprijs is inbegrepen, dekt een wekelijks verbruik tot 280KWH (wat meer dan genoeg is voor normaal verbruik). Een eventueel oververbruik wordt verrekend met de garantie.
- De villa is gelegen in een rustige privé urbanisatie, feesten zijn niet toegestaan en er wordt verzocht de rust van de buren te respecteren.