Vakantiehuis


Vakantiehuis Casa Swart is een vrijstaande en volledig ingerichte, comfortabele en knusse Spaanse villa, geschikt voor maximaal 4-6 personen. Het huis ligt rustig en privé, aan een doodlopende weg. Het huis is gelegen op een berg, omgeven door bos. Je kijkt uit op de vallei van Javea met sinaasappelplantages, het oude dorp en de berg Montgo. Vanaf het dakterras is er zeezicht. Hou je van rust, comfort en zon? Dan zit je bij Casa Swart goed. Hou je ook van gezelligheid , restaurants, terrasjes en strand? Met de auto of fiets ben je daar in 5 minuten.

Altijd een plek in zon of schaduw
Rond het huis is een grote tuin. Er zijn verschillende plekjes met zitjes of ligstoelen. Zodat je altijd in de zon of juist in de schaduw kunt zitten. Een middagborrel in de lounge? Of lekker lezen in de hangmat? Dat kan bij Casa Swart. Daarnaast is er een prive-zwembad van 7 x 4 meter (niet verwarmd) en een buitendouche (warm en koud). In het voor- en naseizoen kun je heerlijk genieten in de jacuzzi. Vooral in de avond onder een sterrenhemel is dat genieten! Het dakterras is een geweldige plek om te ontbijten of de dag te starten met een kop koffie. Aan de grote eettafel in de naya (veranda), die aan het huis vast, zit kun je heerlijk lang tafelen en uitkijken over de vallei.

Het huis
Het huis heeft een ruime eetkamer, woonkamer en comfortabele keuken. Daarnaast heeft het huis 3 slaapkamers en 2 badkamers. De woonkamer is ingericht met een bank en fauteuils en daarnaast is er een televisie met buitenlandse en Nederlandse zenders. De eetkamer heeft een grote eettafel met comfortabele stoelen en er is tevens een open haard. Dat maakt het extra gezellig.  In de keuken vind je een grote ijskast/vriezer, vaatwasser, magnetron, oven, een keramische kookplaat en diverse keukenapparatuur zoals een Nespresso apparaat en een sinaasappelpers. Natuurlijk is er ook voldoende servies, glazen en bestek. De woonkamer, eetkamer en keuken hebben centrale verwarming.Twee slaapkamers hebben een tweepersoonsbed (180x200) en één slaapkamer heeft een kleiner bed (140x200). Alle slaapkamers zijn uitgerust met airco (koud en warm). De bedden zijn al opgemaakt bij aankomst! Handdoeken en badlakens liggen klaar.De badkamers hebben een toilet, badmeubel en douche. Beide badkamers hebben centrale verwarming. Natuurlijk is er wifi in het huis en op het terras. In de garage staat een wasmachine, wasdroger en tafeltennistafel.

In 5 minuten naar het strand op El Arenal
Een auto huren is eigenlijk wel noodzakelijk. De auto parkeer je op eigen terrein onder de carport. Met 3. autominuten of 25 minuten lopen ben je in het oude dorp van Javea (smalle straatjes, markt en tapas) . In 5 autominuten ben je op de Arenal (boulevard, strand en restaurants). De haven van Javea is ongeveer 10 minuten met de auto. Je kunt vanuit huis korte- of langere wandelingen maken. Voor een actieve vakantie zijn er in de omgeving tal van sportieve mogelijkheden, o.a. fietsen (racefiets/mountainbike), maar ook watersport en paardrijden. Vanaf het vliegveld in Alicante of Valencia ben je in ongeveer 70 minuten rijden bij het huis.

Omgeving
In de omgeving vind je diverse leuke dorpjes of kleine stadjes. Moraira, Calpe, Denia en Altea zijn supergezellig. Maar maak ook zeker een dagtrip naar Alicante en niet te vergeten Valencia.


Jouw verhuurder

Bij Micazu sinds maart 2025

Geverifieerde verhuurder
Sinds begin 2025 zijn wij de trotse eigenaren van Casa Swart. Vanaf de eerste dag dat wij dit huis zagen waren wij er verliefd op! Het huis is comfortabel, volledig ingericht en rustig gelegen. Maar toch dichtbij alle voorzieningen. Het ligt aan een doodlopende weg op een berg. Je kijkt er prachtig uit over de vallei en de Montgo. Wij genieten van iedere minuut dat we hier zijn. We hopen dat onze gasten dit ook zullen doen! Liefs Ton en Sandra

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de oranje button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden
  • Aanbetaling: 25% te voldoen uiterlijk 7 dagen na boeking
  • Resterende bedrag: 75% te voldoen uiterlijk 4 weken voor aanvang verblijf
Annulering:

  • Altijd per e-mail bevestigen aan de verhuurder
  • Annulering meer dan 3 maanden voor de aanvang van de huurperiode: kosteloos
  • Annulering tussen de 90e en de 60e dag voor de aanvang van de huurperiode: 25% van de huurprijs
  • Annulering tussen de 59e en de 30e dag voor de aanvang van de huurperiode: 50% van de huurprijs
  • Annulering minder dan 30 dagen voor de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs
Als de huurder pas op de begindatum of tijdens de huurperiode meedeelt géén gebruik (meer) van het huis te zullen maken, blijft de volledige huurprijs verschuldigd.

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
di 08-jul-2025
tot
zo 31-aug-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2050,00
Midweek -
Nacht € 293,00
Weekend -
van
zo 31-aug-2025
tot
vr 31-okt-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1250,00
Midweek -
Nacht € 179,00
Weekend -
van
vr 31-okt-2025
tot
di 23-dec-2025
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 950,00
Midweek -
Nacht € 136,00
Weekend -
van
di 23-dec-2025
tot
vr 02-jan-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1000,00
Midweek -
Nacht € 143,00
Weekend -
van
vr 02-jan-2026
tot
za 14-feb-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 750,00
Midweek -
Nacht € 107,00
Weekend -
van
za 14-feb-2026
tot
zo 01-mrt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 900,00
Midweek -
Nacht € 129,00
Weekend -
van
zo 01-mrt-2026
tot
wo 01-apr-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 850,00
Midweek -
Nacht € 121,00
Weekend -
van
wo 01-apr-2026
tot
za 25-apr-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 900,00
Midweek -
Nacht € 129,00
Weekend -
van
za 25-apr-2026
tot
di 12-mei-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1550,00
Midweek -
Nacht € 221,00
Weekend -
van
di 12-mei-2026
tot
zo 31-mei-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1350,00
Midweek -
Nacht € 193,00
Weekend -
van
zo 31-mei-2026
tot
di 30-jun-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1950,00
Midweek -
Nacht € 279,00
Weekend -
van
di 30-jun-2026
tot
ma 31-aug-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2050,00
Midweek -
Nacht € 293,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Bedlinnen
€ 17,50
Per persoon
Betalen bij boeking | verplicht
Borgsom
€ 500,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Elektra
€ -
Naar verbruik
Wordt verrekend met de borg.
Schoonmaak
€ 150,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht

Huisregels

  • Huisdier niet toegestaan
  • Roken niet toegestaan

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

In de buurt
Er liggen diverse leuke dorpjes in de buurt. Denk aan Denia, Moraira, Teulada, Altea en Calpe. Deze dorpjes hebben elk hun eigen charme en bijzonderheden. Bezoek de markten en ga op onderzoek uit!


Er is zoveel te doen in de omgeving. In de regio is een prachtig fietsgebied, zowel voor de recreatieve fietser als voor de sportieve fietser. Je kunt er ook geweldig hiken en mooie wandelingen maken. Er zijn talloze mooie stranden en baaien om een dagje door te brengen. Daarnaast zijn er talloze uitjes te bedenken; van watervallen tot pretparken, van leuke markten tot bezoek aan grotten of een middeleeuws kasteel.

Plattegrond


Indeling

Woonkamer
Begane grond
25 m2

Natuursteen

Bank 2 zits (1)

Fauteuil(s) (2)

Slaapkamer 1
Begane grond
20 m2

Bed: Lits-jumeaux 200 x 160 cm

Natuursteen

Dekbedden (2)

Slaapkamer 2
Begane grond
20 m2

Bed: Lits-jumeaux 200 x 160 cm

Natuursteen

Dekbedden

Slaapkamer 3
Begane grond
15 m2

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Natuursteen

Dekbedden

Badkamer 1
Begane grond
4 m2

Toilet

Douche (1)

Wastafel (1)

Badkamer 2
Begane grond
10 m2

Toilet

Wastafel (2)

Föhn

Schuur
Souterrain

10 m2

Naya/Veranda
Begane grond

15 m2

Eetkamer
Begane grond

28 m2

Keuken

Soort: Aparte ruimte

Fornuis: Inductie (5 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Woonoppervlakte

  • 120 m2

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Mountainbiken
  • Nachtleven / uitgaan
  • Wandelen
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Kindvriendelijk
  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • In de natuur
  • Zon, zee & strand

Verwarming

  • Centrale verwarming
  • Open haard
  • Airconditioning

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Wifi
  • Nederlandstalige zenders (8)
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Balkon
  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Carport
  • Bubbelbad / Hot tub
  • Ligstoel(en) (4)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (2)
  • Privé oprit
  • Tafeltennistafel
  • Tuin
  • Tuinhuis
  • Tuinstoel(en) (4)
  • Tuintafel(s) (1)
  • Veranda
  • Dakterras
  • Loungeset
  • Schuur
  • Tuin volledig omheind
  • Hangmat

Faciliteiten

  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Berging
  • Bijkeuken / wasruimte
  • Apart toilet (2)

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken (12)
  • Keukenlinnen
  • Strandlakens (4)

Games & entertainment

  • (Bord)spellen
  • (Strip)boeken
  • Tafeltennistafel

Privacy

  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning


€ 750,-
per week v.a.
€ 750,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook:

Villa Plaza Esmeralda

9,4
Vanaf per nacht € 121,- v.a. per week per week € 850,-

Villa Studio 44

9,3
Vanaf per nacht € 150,- v.a. per week per week € 1.050,-