Casa Xanadu "hier heeft God een tuin geplant" ligt in Rafol ´d Almunia, midden op de Monte Pego vlakbij Denia, aan de rand van de Orba vallei (beroemd om zijn citrusfruit). Het vliegveld van zowel Alicante als Valencia is een uur rijden en naar zee ben je een kwartiertje onderweg. In de directe omgeving vind je allerlei pittoreske Spaanse (kust)plaatsjes als Moraira, Javea, Calpe, Altea en de prachtige Jalon vallei, allen met de fijnste restaurants. Binnen een afstand van 10 km liggen zowel de grote Shopping Mall van Ondara als de plaatsen Denia, Orba en Pego.
Ons sfeervolle vakantiehuis (van hoge kwaliteit) maakt onderdeel uit van een kleine urbanisatie en biedt vanuit alle ruimtes een prachtig zeezicht! Het ligt aan een doodlopende weg in een groen gebied waardoor u optimale privacy heeft. Direct aan de woonkamer is er een ruim terras waar je geniet van een geweldig uitzicht. Tevens is er een heerlijk prive zwembad. Het huis is voorzien van alle comfort zoals o.a. een vaatwasser, grote koel-vries combinatie, oven en een wasmachine. In de woonkamer en alle slaapkamers is airco aanwezig!
Casa Xanadu ligt tegen een berg en het 3 verdieping tellende huis kent de volgende indeling:
Beneden verdieping (appartement met eigen entree): heerlijke ouderslaapkamer met badkamer, keuken, slaapbank, teras;
Middelste verdieping (begane grond): woongedeelte met een woonkamer, woonkeuken met moderne apparatuur, 2 slaapkamers met eigen badkamer alles uitkomende op het grote terras aan het zwembad. Separaat toilet.
Bovenste verdieping (torentje): slaapkamer met woonkamer
Direct bij het huis is een eigen oprijlaan met ruime parkeerplaatsen en buitenterassen.
Alles wat je nodig hebt voor een heerlijke, comfortabele vakantie samen of met je hele gezin is hier te vinden!
Voor meer informatie neem gerust vrijblijvend contact.
Wij kijken er naar uit om je te ontvangen!
Karoline