Villa gelegen in een rustige wijk op 5 minuten rijden van het dorp Calonge. Verdeeld over één verdieping, met airconditioning in de slaapkamers, woonkamer en keuken, en de grote tuin maakt het ideaal voor een gezinsvakantie met kinderen: het heeft 3 slaapkamers (twee tweepersoonskamers en één met twee eenpersoonsbedden), een grote woonkamer met open en volledig uitgeruste keuken, en twee complete badkamers. De tuin bevindt zich achter het huis, wat totale privacy biedt.
Op het tuinniveau is er een fantastische zomer eetruimte met een volledig uitgeruste barbecue, een eveneens volledig uitgeruste keuken, en een badkamer met douche. De tuin is zeer ruim en heeft prachtige vegetatie; het zwembadgedeelte met ligstoelen past perfect in de omgeving en is zeer aangenaam. Dit alles maakt het huis ideaal voor een vakantie met kinderen. Het huis is smaakvol ingericht met moderne accenten en veel aandacht voor details om onze gasten zich thuis te laten voelen.
Op 5 minuten rijden vindt u het dorp Calonge, met zijn typische restaurants, traditionele bakkerijen en de lokale markt op donderdag. In de zomeravonden kunt u genieten van live muziek in het kasteel. Op 10 minuten afstand ligt het uitgestrekte strand van Sant Antoni de Calonge en een prachtig wandelpad dat leidt naar Playa de Aro met mooie baaien. Op 15 minuten rijden vindt u Playa de Aro, de ideale plek om te winkelen, en Palamos, een haven aan de kust met typische restaurants en tapasbars. Mis de visveiling in de avonden niet. De villa is ideaal gelegen in een zeer rustige omgeving maar met gemakkelijke toegang tot de belangrijkste attracties in de omgeving.
Huisdieren zijn welkom.
Gratis kinderbedje en kinderstoel op aanvraag.
Jongerengroepen onder de 25 jaar en feesten zijn niet toegestaan in dit huis. Gezinnen en koppels die op zoek zijn naar een rustige en ontspannen vakantie zijn meer dan welkom.
· Bij aankomst is het verplicht om in te checken en de informatie te verstrekken die vereist is volgens het Real Decreto 933/2021. Als u meer informatie over deze wetgeving en de vereiste gegevens wenst te ontvangen, helpen wij u graag verder.
· De toeristenbelasting is niet inbegrepen in de prijs van de reservering. Deze wordt in rekening gebracht volgens het geldende tarief op het moment van inchecken.
· Het ophalen en terugbrengen van de sleutels gebeurt in ons kantoor in Calonge (Costabravaway), op slechts e