Sinds half juni 2023 is ons heerlijke vakantiehuis beschikbaar voor de vakantieverhuur.
Het huis heeft zeezicht en ligt aan een rustige weg op urbanisatie Rio d' Oro, op ca 5 kilometer van het strand. De percelen links en rechts van het huis zijn onbebouwd. Hierdoor heeft het huis veel privacy en kun je ongestoord genieten van de rust. De verschillende terrassen hebben prachtig uitzicht en kijken uit over Calonge, de baai van Palamós en de baai van Sant Antoni de Calonge.
Het huis beschikt over vier slaapkamers en twee badkamers. Een slaapkamer met aangrenzende badkamer (en suite) bevindt zich op de benedenverdieping. De overige 3 slaapkamers en badkamer met bad/douche, toilet en badkamermeubel bevinden zich op de 1e verdieping. Net als het *zwembad, dat door de ligging op de boven etage extra veel privacy biedt.
*vanaf laatste week oktober tot laatste week april is het zwembad afgedekt.
Beneden bevindt zich naast de slaapkamer en suite tevens een apart toilet, keuken met vaatwasser, combimagnetron, espresso-apparaat, koel/vriescombinatie en wasmachine. Het huis heeft een ruime hal, een berging en een ruime woonkamer met openhaard.
Bij het huis hoort tevens een afsluitbare garage.
Calonge ligt op een steenworp afstand van de baai van Palamós en Sant Antoni de Calonge in het centrum van de Costa Brava. De mooie zandstranden, met helder water en een gemiddelde temperatuur van ca 28 graden in de zomermaanden, én de gezellige restaurants, tapasbarretjes en terrasjes maken je vakantie compleet. Zoek je meer vertier en ga je graag naar een discotheek, dan is het bruisende Platja d’ Aro de place to be; de vele winkels, restaurants, bars en clubs staan garant voor een heerlijke avond!
Een bezoek waard is de haven van Palamós, waar de vissersboten rond 17:00 uur aanmeren om hun vangst op de veiling te verkopen. Ook een "must do" is het bezoeken van de lokale wijnhuizen, waar je ook heerlijke wijnen kunt proeven.
De populaire stranden van Sant Antoni de Calonge en “La Platja Gran" Palamós liggen achter de mooie promenades die zijn voorzien van alle denkbare faciliteiten. De dichtstbijzijnde luchthaven is die van Girona, op 38 kilometer. Maar Barcelona is met 120 kilometer ook prima te doen.