Villa Estrella is een charmante villa waar u kunt genieten van de rust en het licht dat dit deel van Andalusië u biedt. Deze villa is ingericht naar een hoge standaard en combineert traditioneel met modern. Het resultaat is een combinatie van typisch Spaanse architectuur met een moderne twist.
Villa Estrella heeft vier slaapkamers, allemaal voor dubbele bezetting met inbouwkasten. Er is ook een slaapbank voor één persoon aanwezig dus de villa is geschikt voor maximaal negen personen. De villa heeft een fantastisch uitzicht op de Middellandse Zee, de bergen en het stadje Salobrena met zijn opmerkelijke Moorse kasteel.
Op straatniveau, buiten de poort bevindt zich een parkeerplaats voor twee auto's.
In de overdekte zithoek van het terras met grote tafel en acht comfortabele stoelen kunt u heerlijk genieten van een lekker ontbijt of diner. Naast de zithoek vindt u nog een bank, fauteuils en salontafel, waar u kunt ontspannen en een leuk gesprek kunt voeren terwijl u geniet van de jasmijngeur die u 's avonds omringt. U zult niet alleen onder de indruk zijn van het adembenemende uitzicht maar u zult zeker ook genieten van uren ontspanning op dit terras.
Door de grote ramen en glazen deuren komt er veel licht binnen in de villa. In de woonkamer is een open haard voor gezellige avonden in de winter. Hier vindt u ook een tv met internationale zenders, een cd-speler, boeken in verschillende talen, gidsen van de omgeving, tijdschriften, puzzels, kaartspellen en andere tafelspellen voor vermaak. De villa heeft draadloze internettoegang. Op woonkamer-niveau bevindt zich de toegang naar het terras, een toiletruimte en een grote slaapkamer. De hoofdslaapkamer heeft een inbouwkast, twee eenpersoonsbedden die tegen elkaar aan staan zodat ze een tweepersoonsbed vormen en een badkamer met ligbad, bidet en dubbele wastafel. Deze slaapkamer komt uit op een klein terras.
Beneden bevinden zich nog drie slaapkamers. Een daarvan is opgezet als een suite met een eigen badkamer en regendouche, twee eenpersoonsbedden die naast elkaar staan zodat ze een tweepersoonsbed vormen, airconditioning en een slaapbank. De twee andere slaapkamers bevinden zich ook beneden. Een van hen heeft een tweepersoonsbed en de andere twee eenpersoonsbedden die naast elkaar een tweepersoonsbed vormen. Net als de andere slaapkamers hebben deze kamers beide inbouwkasten en airconditioning. Beneden bevindt zich ook een grote familiebadkamer met douche.
Een mooie tuin met citroenbomen maakt de tour beneden af. Comfortabele rieten stoelen nodigen u uit om in dit kleine stukje paradijs te gaan zitten, tot rust te komen en van het prachtige uitzicht te genieten. Via alle slaapkamers beneden is er een directe toegang tot de tuin en vanaf beneden kunt u via een buitentrap naar het bovenste terras.
Tussen het bovenste terras en de tuin ligt een tweede terras met een groot verwarmd zwembad (3,5 m x 6,5 m), comfortabele ligbedden, parasols en een buitendouche. Er is voldoende ruimte voor kinderen om te spelen en volwassenen kunnen hier heerlijk van de zon genieten.
Villa Estrella is gebouwd op de mooie heuvel van Monte de los Almendros. Het gemeenschappelijke recreatieterrein met tennisbaan, zwembad, peuterbad, trapveld en kleine eetgelegenheid (gedurende de zomermaanden) liggen op loopafstand.
Het strand, de restaurants en winkels liggen op minder dan 10 minuten rijden. De vliegvelden van Malaga, Granada en Almeria zijn goed bereikbaar. Als u zich kunt losmaken van deze prachtige villa, zijn er in de omgeving veel dingen te zien en te doen: het skigebied van de Sierra Nevada, waar u ook prachtige wandelingen kunt maken, ligt op minder dan 75 minuten rijden, zodat u ‘s-ochtends kunt skiën (van december tot april) en ‘s-middags kunt genieten van het strand of uw zwembad. De 18 holes golfbaan, die aan het strand ligt, is 10 minuten rijden. De pittoreske bergdorpjes in de Alpujarras liggen in de omgeving van de villa evenals de prachtige historische steden Granada met het wereld beroemde Alhambra-paleis en Malaga met zijn historische binnenstad, de kathedraal en het Picasso museum.
Salobreña profiteert van het subtropische microklimaat met meer dan 300 dagen zonneschijn per jaar en een gemiddelde temperatuur van meer dan 20°C. Voor diegenen die geïnteresseerd zijn in kunst, architectuur en geschiedenis biedt deze regio het beste wat Andalusië te bieden heeft. U zult onder de indruk zijn van de charme en schoonheid van dit gebied. Kleine witte bergdorpjes verscholen in het berglandschap, tropische planten, Flamenco muziek en niet te vergeten de rijkdom en variëteit van het Spaanse eten.
Als u op zoek bent naar een moderne, luxe villa met adembenemende vergezichten, dan verwelkomen wij u graag in villa Estrella !